Arthur Douglas Peppercorn olja

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 500 SEK

PEPPERCORN, Arthur Douglas (1847-1924): Landskap med vattendrag, signerad Peppercorn, olja på duk, 29,5x44 cm

Litet hål

178968

2013-04-12