Klubbat för:
1 100 SEK
1 500 SEK
PICASSO, Pablo (1881-1973): efter, Fredsduva, signerad och daterad i stenen, Picasson 28/12-61, litografi, bladstorlek 50x64 cm
Något gulnad, hanteringsveck
178971
2013-04-12