Pablo Picasso fredsduva

Pablo Picasso fredsduva
Pablo Picasso fredsduva
Pablo Picasso fredsduva
Pablo Picasso fredsduva

Klubbat för:

1 100 SEK

1 500 SEK

PICASSO, Pablo (1881-1973): efter, Fredsduva, signerad och daterad i stenen, Picasson 28/12-61, litografi, bladstorlek 50x64 cm

Något gulnad, hanteringsveck

178971

2013-04-12