Madeleine Pyk etsningar

Madeleine Pyk etsningar
Madeleine Pyk etsningar

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

PYK, Madeleine (född 1934): (2): Figurkompositioner, signerade och numrerade, M.Pyk, 43/50 samt 100/100, handkolorerade etsningar, ca 29x21 resp 30x23 cm

178977

2013-04-12