Alvar Outakka akvareller

Alvar Outakka akvareller
Alvar Outakka akvareller
Alvar Outakka akvareller
Alvar Outakka akvareller

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

1 000 SEK

OUTAKKA, Alvar (1897-1951): 2 st, Sameporträtt, signerade och daterade Outakka 44, akvareller, 30x48 cm

178995

2013-04-12