Helmuth Newton
Klubbat för:
14 500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
NEWTON, Helmut (1920-2004): Patti Hansen over Manhattan, 1977, offsetlitografi, signerad Helmut Newton i blyerts, ur sviten Special Collection, 1980. Fotokopia samt faktakort numrerat 05/24 medföljer, 27,5x40,5 cm
179001
2013-04-12