Göran Hallencreutz akvarell

Göran Hallencreutz akvarell
Göran Hallencreutz akvarell
Göran Hallencreutz akvarell
Göran Hallencreutz akvarell

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HALLENCREUTZ, Göran (1881-1952): Adolf Fredrik, signerad och daterad G. Hallencreutz 1948, akvarell med täckvitt, 31x23 cm

179020

2013-04-12