Konsolbord med marmorskiva

Konsolbord med marmorskiva
Konsolbord med marmorskiva
Konsolbord med marmorskiva
Konsolbord med marmorskiva
Konsolbord med marmorskiva
Konsolbord med marmorskiva
Konsolbord med marmorskiva
Konsolbord med marmorskiva
Konsolbord med marmorskiva
Konsolbord med marmorskiva
Konsolbord med marmorskiva
Konsolbord med marmorskiva
Konsolbord med marmorskiva
Konsolbord med marmorskiva

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KONSOLBORD, 1800-talets andra hälft, Louis XV-stil, skuren dekor, med vit marmorskiva, höjd ca 85, 95x45 cm

Skador

179024

2013-04-08