Peder Duke färglitografi

Peder Duke färglitografi
Peder Duke färglitografi

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

DUKE, Peder (1938-2003): Komposition, signerad och daterad Peder Duke 1993, 41/200, färglitografi, 52x46 cm

179034

2013-04-12