Stemcup 18/1900-tal

Stemcup 18/1900-tal
Stemcup 18/1900-tal
Stemcup 18/1900-tal
Stemcup 18/1900-tal
Stemcup 18/1900-tal
Stemcup 18/1900-tal

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

STEMCUP, 2 st, 18/1900-tal, skål på fot, underglasyrblått samt järnrött, dekor av fladdermöss, 1 med skrivtecken i botten, höjd 8-11 cm

1 st med mindre nagg

179044

2013-04-22