Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
STEMCUP, 2 st, 18/1900-tal, skål på fot, underglasyrblått samt järnrött, dekor av fladdermöss, 1 med skrivtecken i botten, höjd 8-11 cm
1 st med mindre nagg
179044
2013-04-22
Gör en kostnadsfri värdering här