Stolar 1700-tal Holland
2013-04-13
179046
| Klubbat belopp | 3 200 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
STOLAR, 3 st, 1800-tal, Holland, mahogny, dekor i s.k. bloemen marqueterie
Skador, maskstugna, renoverade och kompletterade