Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
MATSKEDAR, 7 st., olika modeller, 17/1800-tal, Tyskland, SOCKERTÅNG, silver, London 1840-tal, vikt ca 428 g
Proveniens: G. Dehio
Skedar med slitage, monogram
179072
2013-04-12
Gör en kostnadsfri värdering här