Roberto Matta färgetsningar

Roberto Matta färgetsningar
Roberto Matta färgetsningar
Roberto Matta färgetsningar
Roberto Matta färgetsningar

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

MATTA, Roberto (Chile 1911-2002): 2 st, ur "Les Oh! Tomobiles", 1972, signerade Matta, 84/100, färgetsningar, 41x55 cm

179094

2013-04-13