Bord 19/2000-tal

Bord 19/2000-tal
Bord 19/2000-tal
Bord 19/2000-tal
Bord 19/2000-tal
Bord 19/2000-tal
Bord 19/2000-tal

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SKRIVBORD, körsbär, Lennart Jansson, låda i sarg, höjd 73, 210x90 cm

Bruksslitage, repor, låda med hål i front

179097

2013-04-15