Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 000 SEK
LEVANDER, Sven Ivar (1932-2005): Utsikt över Norr Mälarstrand, signerad och daterad Sven Ivar Levander -76, blandteknik, 49x69 cm
Fläckar
179113
2013-04-13
Gör en kostnadsfri värdering här