Sven Ivar Levander blandteknik

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

LEVANDER, Sven Ivar (1932-2005): Utsikt över Norr Mälarstrand, signerad och daterad Sven Ivar Levander -76, blandteknik, 49x69 cm

Fläckar

179113

2013-04-13