Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
1 000 SEK
DAHL, Peter (född 1934): Utställningsaffisch Konstfrämjandet och Galerie Aix Stockholm, litografisk, signerad Peter Dahl, 59x42 cm
179135
2013-04-13
Gör en kostnadsfri värdering här