Mosse Stoopendaal oljemålning

Mosse Stoopendaal oljemålning
Mosse Stoopendaal oljemålning
Mosse Stoopendaal oljemålning
Mosse Stoopendaal oljemålning
Mosse Stoopendaal oljemålning
Mosse Stoopendaal oljemålning

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

STOOPENDAAL, Mosse (1901-1948): "Kråkor", signerad och daterad Mosse Stoopendaal 1943 samt signerad a tergo Mosse St-l, olja på duk, 65x50 cm

179136

2013-04-13