Erland Cullberg färglitografi

Erland Cullberg färglitografi
Erland Cullberg färglitografi

Klubbat för:

1 600 SEK

1 000 SEK

CULLBERG, Erland (född 1931): "Meditation", signerad och daterad Erland Cullberg -75, 25/27, färglitografi, 35x50 cm

179138

2013-04-13