Fat i tenn

Fat i tenn
Fat i tenn
Fat i tenn
Fat i tenn
Fat i tenn
Fat i tenn

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

800 SEK

FAT, tenn, fyrstämplat, Nyköping 1783, diameter 35 cm

Anlupet, repor

179146

2013-04-12