Soffbord 19/2000-tal

Soffbord 19/2000-tal
Soffbord 19/2000-tal
Soffbord 19/2000-tal
Soffbord 19/2000-tal
Soffbord 19/2000-tal
Soffbord 19/2000-tal
Soffbord 19/2000-tal
Soffbord 19/2000-tal

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SOFFBORD, "Tema", design Hans Johansson för Karl Andersson & Söner, körsbär, höjd 55, diameter ca 60 cm

Repor, mindre spik saknas

179156

2013-04-15