Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
BÄLTE, silver, niello, Ryssland 1899-1908, längd 82 cm, vikt ca 231 g
Proveniens: Inköpt 1900-talets början av svensk anställd vid Bröderna Nobel i Baku
179158
2013-04-12
Gör en kostnadsfri värdering här