Bälte i silver

Bälte i silver
Bälte i silver
Bälte i silver
Bälte i silver
Bälte i silver
Bälte i silver

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BÄLTE, silver, niello, Ryssland 1899-1908, längd 82 cm, vikt ca 231 g
Proveniens: Inköpt 1900-talets början av svensk anställd vid Bröderna Nobel i Baku

179158

2013-04-12