Klubbat för:
3 600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
BAJ, Enrico (1924-2003): Figure féminine, 1972, signerad Baj, A. P., färgetsning och collage på tyg, 52x42 cm, litteratur: Petit 344 (ordinarie edition 60 ex + 2 épreuve d´artistes)
179166
2013-04-13
Gör en kostnadsfri värdering här