Enrico Baj blandteknik/collage på tyg

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

BAJ, Enrico (1924-2003): Figure féminine, 1972, signerad Baj, A. P., färgetsning och collage på tyg, 52x42 cm, litteratur: Petit 344 (ordinarie edition 60 ex + 2 épreuve d´artistes)

179166

2013-04-13