Johannes Olsson blandteknik

Johannes Olsson blandteknik
Johannes Olsson blandteknik
Johannes Olsson blandteknik
Johannes Olsson blandteknik

Klubbat för:

300 SEK

1 500 SEK

OLSSON, Johannes (född 1945): Komposition, signerad och daterad Johannes O 1971, blandteknik på pannå, 78x98,5 cm

179168

2013-04-14