Vas i glaserat stengods

Vas i glaserat stengods
Vas i glaserat stengods
Vas i glaserat stengods
Vas i glaserat stengods
Vas i glaserat stengods
Vas i glaserat stengods

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

VAS, glaserat stengods Anders och Bess Wissler, höjd ca 15 cm

Krackeleringar, smärre nagg

179173

2013-04-10