Johan Petterson oljemålning

Johan Petterson oljemålning
Johan Petterson oljemålning
Johan Petterson oljemålning
Johan Petterson oljemålning
Johan Petterson oljemålning
Johan Petterson oljemålning

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 500 SEK

PETTERSON, Johan (född 1957): Komposition med stenbumling, signerad och daterad Johan Pettersson 1986, olja på duk, 53x69 cm

179179

2013-04-13