Bengt Fransson oljemålning
2013-04-13
179183
| Klubbat belopp | 3 400 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
FRANSSON, Bengt (född 1935): "Stockholmsbild", signerad Bengt Fransson, olja på duk, 46x55 cm