Lars Tunebo serigrafier

Lars Tunebo serigrafier
Lars Tunebo serigrafier
Lars Tunebo serigrafier
Lars Tunebo serigrafier
Lars Tunebo serigrafier
Lars Tunebo serigrafier

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

TUNEBO, Lars (född 1962) ( 3 st): 2 st "Teddy", samt hund "Brio", signerade Lars, serigrafi med färg, numrerade, olika mått

179185

2013-04-13