Klubbat för:
2 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
WESSBERG, Torsten (1891-1975): Fartygsporträtt av finska fyrmastade barken "Parma", signerad och daterad T Wessberg -19, olja på duk, 64x88 cm
179186
2013-04-14
Gör en kostnadsfri värdering här