Oljemålning "Parma"

Oljemålning
Oljemålning
Oljemålning
Oljemålning

Klubbat för:

2 800 SEK

Schätzwert

3 000 SEK

Beschreibung

WESSBERG, Torsten (1891-1975): Fartygsporträtt av finska fyrmastade barken "Parma", signerad och daterad T Wessberg -19, olja på duk, 64x88 cm

Zustandsbeschreibung

179186

2013-04-14