Tallrikar Kina 1700-tal

Tallrikar Kina 1700-tal
Tallrikar Kina 1700-tal
Tallrikar Kina 1700-tal
Tallrikar Kina 1700-tal

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 500 SEK

TALLRIKAR, 9 st, 1700-tal, porslin, Kina, underglasyrblått, diameter ca 22 cm

Enstaka med smärre nagg samt några med sprickor

179199

2013-04-10