Kruka Kina 1700-tal

Kruka Kina 1700-tal
Kruka Kina 1700-tal
Kruka Kina 1700-tal
Kruka Kina 1700-tal
Kruka Kina 1700-tal
Kruka Kina 1700-tal
Kruka Kina 1700-tal
Kruka Kina 1700-tal
Kruka Kina 1700-tal
Kruka Kina 1700-tal

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KRUKA/BOJAN, porslin, Kina, 1700-tal, dekor i underglasyrblått, senare trälock, höjd 16 cm

Nagg i fotringen

179250

2013-04-10