Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SABEL, 1700-talets slut, för husarofficer, graverad dekor, klingryggen märkt W, mässingsfäste, längd 98 cm
Slitage
179275
2013-04-25
Gör en kostnadsfri värdering här