Husarsabel

Husarsabel
Husarsabel
Husarsabel
Husarsabel
Husarsabel
Husarsabel

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SABEL, 1700-talets slut, för husarofficer, graverad dekor, klingryggen märkt W, mässingsfäste, längd 98 cm

Slitage

179275

2013-04-25