Flintlåspistol

Flintlåspistol
Flintlåspistol
Flintlåspistol
Flintlåspistol

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FLINTLÅSPISTOL, brittisk, 1810-tal, längd 38 cm

Polerad, trälagningar och skador

179320

2013-04-25