Flintlåspistol

Flintlåspistol
Flintlåspistol
Flintlåspistol
Flintlåspistol

Klubbat för:

7 800 SEK

Utropspris

5 000 SEK

FLINTLÅSPISTOL, belgisk, 1820-tal, oktagonal nålräfflad pipa, helstock med stålbeslag, nätskuren kolv, längd 34 cm

Stocklagningar och skador

179323

2013-04-25