Flintlåspistol

Flintlåspistol
Flintlåspistol
Flintlåspistol
Flintlåspistol

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

FLINTLÅSPISTOL, fransk, daterad 1814, mässingsbeslag, längd 36 cm

Korrosion, stockskador

179325

2013-04-25