Klubbat för:
5 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SPONTON, tysk, 1700-tal, klingan märkt med krönt FR och text: Ferdinand v. Braunschweig Regiment, skaftholk och skenor, på senare stång, längd 188 cm
PROVENIENS: Häringe slott
Skada
179341
2013-04-25
Gör en kostnadsfri värdering här