Bardisan

Bardisan
Bardisan
Bardisan
Bardisan

Klubbat för:

5 800 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SPONTON, 17/1800-tal, klinga med med Kungligt namnchiffer CJ, gängad i skaftholk, skaftskenor, på järnskodd stång, längd 182 cm
PROVENIENS: Häringe slott

179342

2013-04-25