Ljuskrona med prismor i bergkristall
Valmis
2013-04-12
179349
| Korkein tarjous | 9 000 SEK |
| Arviointi | 12 000 SEK |
LJUSKRONOR, 1 par, mässing, 1900-tal, prismor i bergkristall, för nio ljus, höjd 83 cm
Prismor med nagg