Ljuskrona med prismor i bergkristall

Klubbat för:

9 000 SEK

12 000 SEK

LJUSKRONOR, 1 par, mässing, 1900-tal, prismor i bergkristall, för nio ljus, höjd 83 cm

Prismor med nagg

179349

2013-04-12