Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
MATBORD, 1900-tal, mahognyfanér, pelarfot, 3 iläggsskivor, höjd 70, 116x85, totallängd 266 cm
Slitage, skiva med repor
179353
2013-04-14
Gör en kostnadsfri värdering här