Matbord

Matbord
Matbord
Matbord
Matbord
Matbord
Matbord
Matbord
Matbord

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MATBORD, 1900-tal, mahognyfanér, pelarfot, 3 iläggsskivor, höjd 70, 116x85, totallängd 266 cm

Slitage, skiva med repor

179353

2013-04-14