Slaglåsgevår

Slaglåsgevår
Slaglåsgevår
Slaglåsgevår
Slaglåsgevår
Slaglåsgevår
Slaglåsgevår

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SLAGLÅSGEVÄR, brittiskt, daterad 1856, längd 114 cm

Korrosion, träskador

179357

2013-04-25