Kabylbössa med snäpplås

Kabylbössa med snäpplås
Kabylbössa med snäpplås
Kabylbössa med snäpplås
Kabylbössa med snäpplås
Kabylbössa med snäpplås
Kabylbössa med snäpplås
Kabylbössa med snäpplås
Kabylbössa med snäpplås

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KABYLBÖSSA, med snapplås, lås med förgylld dekor, helstock med pipband av järn, längd 135 cm

Lagningar

179359

2013-04-25