Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
2 000 SEK
TECKNINGAR, GRAFISKA BLAD, totalt 7 st, 1700-och 1800-tal, bland annat signerade Hanna Pauli, Pehr Hörberg, Severin Nilson, varierande tekniker och mått
Veck och fläckar
179375
2013-04-14
Gör en kostnadsfri värdering här