Klubbat för:
5 200 SEK
Utropspris
6 000 SEK
BYRÅ, 1800-tal, rokokostil, fanérad med olika träslag, förgyllda besla, höjd 80, 98x46 cm, nyckel finns
Fanérskador, sprickor
179394
2013-04-16
Gör en kostnadsfri värdering här