Byrå 1800-tal rokokostil

Byrå 1800-tal rokokostil
Byrå 1800-tal rokokostil
Byrå 1800-tal rokokostil
Byrå 1800-tal rokokostil
Byrå 1800-tal rokokostil
Byrå 1800-tal rokokostil
Byrå 1800-tal rokokostil
Byrå 1800-tal rokokostil
Byrå 1800-tal rokokostil
Byrå 1800-tal rokokostil

Klubbat för:

5 200 SEK

Utropspris

6 000 SEK

BYRÅ, 1800-tal, rokokostil, fanérad med olika träslag, förgyllda besla, höjd 80, 98x46 cm, nyckel finns

Fanérskador, sprickor

179394

2013-04-16