Olga Semenova oljemålning

Olga Semenova oljemålning
Olga Semenova oljemålning
Olga Semenova oljemålning
Olga Semenova oljemålning

Klubbat för:

22 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SEMENOVA, Olga (Ryssland född 1953): Ung kvinna med hund, signerad och daterad Semenova Olga, 2003, olja på pannå, 40x55 cm

179400

2013-04-14