Herrarmbandsur Omega Constellation guld

Klubbat för:

8 400 SEK

Utropspris

10 000 SEK

OMEGA, Constellation, referens 168.006, automatiskt herrarmbandsur, 1966, märkt i verk/urtavla/boett, kopparfärgat verk kaliber 561, nr 24439743, 24 jewels, adjusted to 5 positions and temperature, silverfärgad fasetterad urtavla med streck, centrumsekundvisare, glugg för datum, boett av guld 18 k, monogram GW, flex-länk, diameter 34 mm, originalbox

Verket med obetydliga repor, urtavlan med smärre skador

179403

2013-04-20