Flintlåspistol

Flintlåspistol
Flintlåspistol
Flintlåspistol
Flintlåspistol

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

FLINTLÅSPISTOL, belgisk, 1800-talets början, oktagonal pipa med gravyr, valnötsstock med graverade stålbeslag, längd 28 cm

Träskador, lagad hane, senare laddstock

179405

2013-04-25