Klubbat för:
3 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
FLINTLÅSPISTOL, belgisk, 1800-talets början, oktagonal pipa med gravyr, valnötsstock med graverade stålbeslag, längd 28 cm
Träskador, lagad hane, senare laddstock
179405
2013-04-25
Gör en kostnadsfri värdering här