Bordslampa "Anna Lampan"

Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

800 SEK

BORDSLAMPA, 1970-tal, Ateljé Lyktan, "Anna Lampan", böjträ, lampskärm i canvas och bambu, höjd 60 cm

Bamburing med ytskador

179431

2013-04-11