Leopold Morsing olja

Leopold Morsing olja
Leopold Morsing olja
Leopold Morsing olja
Leopold Morsing olja

Klubbat för:

6 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MORSING, Leopold (1887-1971): Landskap, signerad L.Morsing, olja på duk, 30x44 cm

Smärre krackelyr

179445

2013-04-13