Bokhylla med skrivklaff design B. Mogensen

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BOKHYLLA med skrivklaff, Børge Mogensen, Danmark, ek och teak, nedtill skjutdörrar, upptill hyllor och skrivkklaff, höjd 176, 135x35 cm

Slitage, mindre skador

179446

2013-04-15