Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BOKHYLLA med skrivklaff, Børge Mogensen, Danmark, ek och teak, nedtill skjutdörrar, upptill hyllor och skrivkklaff, höjd 176, 135x35 cm
Slitage, mindre skador
179446
2013-04-15
Gör en kostnadsfri värdering här